Adres

Şabanoğlu Mah. 59. Sok. No: 41 Tekkeköy/SAMSUN

Ekonomik Çit Teli

Ekonomik Çit Teli

Ekonomik çit sistemleri dekoratif ya da güvenlik amaçlı yaşam bölgelerinin etrafını sarmalamak isteyen potansiyel müşterilerin aradığı kelime ve kelime gruplarıdır. Genel olarak bakıldığında çit sistemleri özellikle dekoratif amaçla, üst düzey güvenlik amaçlarıyla kullanılan çit sistemleri oldukça pahalı ve zaman kaybettiren işlemler bütününe sahiptir.

Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı Karadeniz Çit olarak ekonomik çit adını verdiğimiz bir çit sistemi grubunu aktif etmiş bulunmaktayız. Bu grubu genellikle üstün kalite değil de fiyat performans canavarı olarak satın almayı düşünen müşterilerimiz için geliştirilmiş, eşsiz tel örgü sistemlerinden bir tanesidir.

Üretimi, kullanılması ve montajlanması firmamız tarafından oldukça fazla kez tecrübe edilmiştir. Siz değerli ziyaretçilerimizin ve potansiyel müşterilerinizin huzuruna sunulmuş bulunmaktadır.

Kaliteli Malzeme Seçimi

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe dayanarak profesyonel personellerimizin araştırmaları sonucunda en kaliteli malzemeleri seçerek planlamamız a uygulamaları ve satış işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Sektör içerisinde oluşan network üçümüz sayesinde diğer firmalara nazaran daha uygun fiyatlara ham madde edebilmemiz den kaynaklı olarak ekonomik çit verdiğimiz çit sistemlerini oldukça uygun fiyatlara mal ederek satış işlemini gerçekleştirebilmekteyiz.

Profesyonel Uygulama Desteği

Çit sistemleri diğer sektörlerde ya da satış yapan firmaların yaptığı gibi yapılamayan bir sistem olduğu için satışı gerçekleştikten sonra uygulaması da tarafımızca profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Personelimiz bu konuda yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde hızlı, kaliteli ve gerektiği gibi uygulama yapabilmektedir. Olma ihtimali olan sorunları önceden tespit ederek uzun yıllar ekonomik çit uygulaması yaptığımız müşterilerimizin kullanılabilmesine olanak sağlayıcı hareketlerde bulunmaktadırlar.

+

Tamamlanan
Proje

+

Mutlu
Müşteri

+

Bölgede
Farklı Şehirler

+

Yıllık
Tecrübe

whatsapp