Adres

Şabanoğlu Mah. 59. Sok. No: 41 Tekkeköy/SAMSUN

Karadeniz Çit Sistemleri

15 YILLIK TECRÜBE

Samsun ve ilçelerinde faaliyetlerini sürdüren firmamız dünya çit firmaları arasında kullandığı çit malzemelerinin standartlara uygun ve üst düzey işçilik ile yapılan bahçe çit, panel çit, çim çit, ferforje kapı, demir kapı, otomatik kapı tel çit, tel örgü çit, spor sahaları çim ve çit uygulamaları hizmetlerini vermektedir.

 

Samsun çit firmaları arasında hızla yükselen firmamız, müşterilerinin dünya çit standatlarında en iyi çit yapma işçiliği ile, yüksek kalite ve standartları ile buluşturuyor.

 

Samsun tel çit firmaları arasında yükselen firmamız, tel çit, tel örgü işçilikleri ile çit firmaları arasında lider konumdadır. Tel örgü çit işçilikleri ve kullanılan malzemelerin kalitelerine bağlı olarak, yapılan temiz işçilikler ile, tel çit, tel örgü, kafes tel, çim tel, penel çit, uygulamarımız, referans çalışmalarımızda göründüğü şekilde uzun ömürlü ve kullanışlı olmak şartı ile firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

Samsun'da çit fiyatları konusunda uygun fiyat yüksek kalite politikasını benimsemiş olan firmamız, Samsun ve ilçelerinde müşterilerinin bütçelerine göre farklı kalitede çit fiyatları ile malzeme farkı seçenekleriyle müşterilerini bilgilendirerek iş alımları yapmaktadır. Samsun'da firmamızın vermiş olduğu Çim çit fiyatları, tel örgü fiyatları, tel çit fiyatları, beton direk fiyatları, tel kafes fiyatları, dikenli tel fiyatları, jiletli tel fiyatları kaliteli marka ürünlerin en uygun olanaklarla müşterilerine sunulur. Tel Çit ve Çim çit uygulamalarında ekonomik fiyatlarla iş alımı yapan firmamız müşterilerinin bütçelerini korumakta yardımcı olur.

 

Samsun'da yaptığımız diğer işçilikler ile Karadeniz Çit firmamız, Panel kapı, otomatik kapı, demir kapı, ferforje kapı yapımlarını inşasını ve kontrol tamir ve bakımlarınıda yapmaktadır. Bizi arayan müşterilerimize, panel kapı fiyatlarını, kullanılan malzemeleri, yapılan işçilikler hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz. Aynı şekilde yapmış olduğumuz diğer tüm faaliyet alanlarında lider konumda olan firmamız, bize telefon ile ulaşan tüm müşterilerine, demir kapı fiyatları, beton direk fiyatları, otomatik kapı fiyatları, ferforje kapı fiyatları, çim çit, tel çit, tel örgü, kafes tel, bahçe teli, site dış cephe kafes teli, dikenli tel, jilet tel fiyatları, kullanılan malzeme ve işçilikleri hakkınd bilgi sahibi olabilmektedir.

 

Samsun spor sahaları tel çit ve çim çit firmaları arasında en çok tercih edilen Samsun çit firmalarından olan Karadeniz Çit, basket bol sahaları, futbol sahaları, tenis sahaları gibi spor sahası çit ve çim uygulamalarına fiyat teklifi ve işçilik teklifleri vermektedir. Spor sahaları çim çit veya tel örgü, tel çit fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan hemen bize ulaşabilirsiniz.

 

Samsun ilinde, Karadeniz Çit firması olarak, merkez ilçe dahil olmak üzere, ilkadım çit, atakum çit, bafra çit, çarşamba çit, canik çit, vezirköprü çit, terme çit, tekkeköy çit, havza çit, alaçam çit, 19 mayıs çit, ayvacık çit, salıpazarı çit, asarcık çit, ladik çit ve yakakent çit sistemlerini en uygun fiyatlar ve en iyi işçilik ile müşterilerimize sunuyoruz.

+

Tamamlanan
Proje

+

Mutlu
Müşteri

+

Bölgede
Farklı Şehirler

+

Yıllık
Tecrübe

whatsapp