Adres

Şabanoğlu Mah. 59. Sok. No: 41 Tekkeköy/SAMSUN

Samsun Spor Saha Çit Sistemleri

Samsun Spor Saha Çit Sistemleri

Çit kullanımı alan sınırlandırmasında güvenlik amacıyla kullanılan bir malzemedir. Çit kullanımında malzemeler farklılık gösterebilir. Koruma amaçlı kullanılan çit malzemesi yoğunluk olan alanlarda Samsun spor saha çiti tasarımları uygulanır. Panel çit uygulamalarında her zaman yanınızdayız.

Spor Sahalarında Çit Neden Kullanılır?

Samsun spor saha çiti kullanımında özelikle sahaların büyük olması nedeniyle, taraftar yoğunluğunun giriş çıkışlarının kontrollü olması önemlidir. Bariyerler yeterli güvenliği sağlamaz. Bu nedenle kullanılacak olan uygulamalar arasında en mantıklısı çit montajıdır.

Panel Çit Kullanım Alanları

Panel çit duvar görevi üstlenen, farklı büyüklükte kullanılabilen özel bir Samsun güvenlik çiti malzemesidir. Belirli alanlar geçilmemesi gereken özel alanlardan oluşur. Bu nedenle uyarı amaçlı konulan uyarı levhaları ya da bariyerler yeterli olmaz.

Kullanım Alanları;

  • Askeri bölge
  • Sınır geçiş alanı
  • Saha
  • Tesis
  • Hastane
  • Okul
  • Özel konut
  • Barınak
  • Yetiştirme yurtları
  • Öğrenci yurtları

Bu alanlarda kullanılır ve güvenlik sağlar. Panel çit uygulamasını; kaliteli malzeme, profesyonel montaj ve uygun tasarım ile sizlere sunuyoruz.

Spor Sahasında Çit Kullanmanın Avantajları

Spor sahaları oldukça büyük alanları kapsar ve güvenlik önlemlerinin alınması gereken bir insan yoğunluğuna sahip olur. Maç zamanlarında özellikle giriş ve çıkışların kontrollü olması önemlidir. Bazı sporlarda güvenlik güçlerinin olumsuzlukları gidermesi için ek önlemlere ihtiyaç duyulur.

Bu önlemler arasında çit uygulaması en etkili güvenlik tedbiridir. Spor sahasının etrafına istenilen boyutta uyguladığımız panel çit tasarımları, tamamen kapalı bir şekilde sahayı çembere alır. Bu durumda olası durumlarda güvenlik güçlerinden kaçılması mümkün olmaz.

Spor Sahası Panel Çit Fiyatları

Spor sahası ; basketbol, futbol, voleybol, golf, tenis gibi birçok spor için kurulmuş alanlar olabilir. Her sahanın büyüklüğü ve seyirci kapasitesi farklıdır. Panel çit uygulamasında alan büyüklüğü önemli bir unsurdur. Panel çit uzunluğu, yüksekliği, kullanılacak olan tasarım, malzemesi belirlendikten sonra fiyatlandırma yapıyoruz.

En uygun bütçe ile sunduğumuz uygulamalarımız 1. sınıf kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Montajı, üretimi ve alan keşfi profesyonel ekibimiz tarafından kaliteli ekipmanlarla yapılır. Panel çit alanında tecrübemiz, uzman ekibimiz ve hizmet kalitemiz ile sizlere en uygun maliyette hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

+

Tamamlanan
Proje

+

Mutlu
Müşteri

+

Bölgede
Farklı Şehirler

+

Yıllık
Tecrübe

whatsapp